N-Media WooCommerce PPOM - en to nl_BE translation catalogue (283 entries)

en:  files allowed only
nl_BE: bestanden alleen toegestaan

en:  of the following matches
nl_BE: van de volgende wedstrijden

en: &laquo; Existing Product Meta
nl_BE: &laquo; Bestaand product meta

en: <a class="btn button" href="%1$s">%2$s</a>
nl_BE: <a href="%s">%s</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a>
nl_BE: <a href="%s">%s</a>

en: <a href="%s">Add Fields</a>
nl_BE: < a href = " %s" > velden toevoegen </a>

en: <a href="http://www.daterangepicker.com/" target="_blank">Daterangepicker</a>
nl_BE: < a href = "http://www.daterangepicker.com/" target = "_blank" > Alles over daterangepicker </a>

en: <a href="http://www.daterangepicker.com/" target="_blank">More detail</a>
nl_BE: < a href = "http://www.daterangepicker.com/" target = "_blank" > meer details </a>

en: <a href="https://github.com/RobinHerbots/Inputmask" target="_blank">Options</a>
nl_BE: < a href = "https://github.com/RobinHerbots/Inputmask" target = "_blank" > Zie alle maskeer opties </a>

en: <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_editor">Editor</a>
nl_BE: Activeer < a target = "_blank" href = "https://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_editor" > WordPress Rich editor </a>.

en: Add colors
nl_BE: Kleuren toevoegen

en: Add one time fee to cart total.
nl_BE: Voeg eenmalige kosten toe aan winkelwagen totaal.

en: Add options
nl_BE: Voeg optie's toe

en: Add your own CSS.
nl_BE: Voeg uw eigen CSS toe.

en: Add your text/HTML here.
nl_BE: Voeg hier uw tekst/HTML toe.

en: All,AFRICA, AMERICA, ANTARCTICA, ASIA, ATLANTIC, AUSTRALIA, EUROPE, INDIAN, PACIFIC
nl_BE: Alle, Afrika, Amerika, Antarctica, Azië, Atlantische Oceaan, Australië, Europa, Indische, Stille Oceaan

en: Allow Resize
nl_BE: Resize toestaan

en: Allow users to select more then one images?.
nl_BE: Gebruikers toestaan om meer dan een afbeeldingen te selecteren?.

en: Allow users to select more then one videos or audios?.
nl_BE: Gebruikers toestaan om meer dan een video of audio te selecteren?.

en: Apply as discount
nl_BE: Toepassen als korting

en: Apply for Categories
nl_BE: Aanvragen voor rubrieken

en: Are you sure?
nl_BE: Ben je zeker?

en: Audio / Video
nl_BE: Audio/Video

en: Audio File Selection
nl_BE: Audio bestand selectie

en: Auto Apply Changes
nl_BE: Wijzigingen toepassen

en: Basic Settings
nl_BE: Basisinstelling

en: Boundary height,width
nl_BE: Boundar hoogte, breedte

en: Button label (select files)
nl_BE: Knoplabel (bestanden selecteren)

en: Calculate Tax for Fixed Fee
nl_BE: Belasting berekenen voor vaste kosten

en: Check this option to enable PPOM REST API
nl_BE: Vink deze optie aan om rest API in te schakelen

en: Checkbox Input
nl_BE: Invoer checkbox

en: Checked option(s)
nl_BE: Geselecteerde optie (s)

en: Class
nl_BE: Klasse

en: Color Palettes
nl_BE: Kleurenpaletten

en: Color codes seperated by comma e.g: #125, #459, #78b
nl_BE: Kleurcodes gescheiden door komma bijvoorbeeld: #125, #459, #78b

en: Color height
nl_BE: Kleurhoogte

en: Color pallete input
nl_BE: Kleur pallet invoer

en: Color picker
nl_BE: Test Color Picker

en: Color width
nl_BE: Kleur breedte

en: Conditions
nl_BE: Voorwaarden

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Control how price table will be shown for options or disable.
nl_BE: Bepalen hoe Prijstabel wordt weergegeven voor opties of uitschakelen.

en: Control price display on product page
nl_BE: Controle prijs weergave op product pagina.

en: Crop images
nl_BE: Afbeeldingen bijsnijden

en: Cropped
nl_BE: Bijgesneden

en: Data name
nl_BE: Gegevens naam

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date Input
nl_BE: Datuminvoer

en: Date format
nl_BE: Datumnotaties

en: DateRange Input
nl_BE: Date range ingang

en: Default Date
nl_BE: Standaarddatum

en: Default color
nl_BE: Dedfault kleur

en: Default is down.
nl_BE: Standaard is uitgeschakeld.

en: Define default color e.g: #effeff
nl_BE: Definieer standaard kleur bijvoorbeeld: #effeff

en: Delete
nl_BE: Verwijder

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Disable Past Dates
nl_BE: Vorige datums uitschakelen?

en: Disable Weekends
nl_BE: Uitschakelen weekends?

en: Discount On?
nl_BE: Korting op?

en: Discount Price
nl_BE: Korting prijs

en: Dismiss this notice
nl_BE: Verberg dit bericht

en: Display color picker by default, otherwise show on click
nl_BE: Kleurkiezer standaard weergeven, anders weergeven op klikken

en: Do Not Show Price Table
nl_BE: Prijstabel niet weergeven

en: Download File
nl_BE: Download resource

en: Drag File Here
nl_BE: Sleep bestand (en) hier

en: Drag file/directory here
nl_BE: Sleep bestand/directory hier

en: Edit
nl_BE: Bewerk

en: Edited
nl_BE: Bewerkt

en: Email Input
nl_BE: E-mail input

en: Enable Conditions
nl_BE: Voorwaarden inschakelen

en: Enable Exif
nl_BE: Inschakelen EXIF

en: Enable Quantity Slider
nl_BE: Schuifregelaar hoeveelheid inschakelen

en: Enable Zoom
nl_BE: Zoom inschakelen

en: Enable legacy view
nl_BE: Legacy-weergave inschakelen

en: End Date
nl_BE: Einddatum

en: Enforce Boundary
nl_BE: Begrenzing afdwingen

en: Entery API key
nl_BE: Entery API-sleutel

en: Error message
nl_BE: Foutmelding

en: Error while creating directory
nl_BE: Fout bij het maken van Directory

en: Error while deleting file %s
nl_BE: Fout bij het verwijderen van bestand %s

en: Export
nl_BE: Exporteer

en: Fee Taxable?
nl_BE: Fee belast?

en: Field value
nl_BE: Veldwaarde

en: File Input
nl_BE: Bestandsinvoer

en: File cost/price
nl_BE: Bestand kosten/prijs

en: File removed
nl_BE: Bestand verwijderd

en: File size
nl_BE: Bestandsgrootte

en: File type not valid -
nl_BE: Bestandstype niet geldig-

en: File types
nl_BE: Bestandstypen

en: File types allowed seperated by comma, e.g: jpg,pdf,zip
nl_BE: Bestandstypen toegestaan gescheiden door komma, bijvoorbeeld: jpg, PDF, zip

en: Files allowed
nl_BE: Toegestane bestanden

en: First option
nl_BE: Eerste optie

en: Fixed Fee
nl_BE: Vaste vergoeding

en: Fixed Price
nl_BE: Vaste prijs

en: For your reference.
nl_BE: Your reference

en: Form added successfully
nl_BE: Formulier met succes toegevoegd

en: Form updated successfully
nl_BE: Succesvol geupdatet

en: Format
nl_BE: Indeling

en: Grand Total:
nl_BE: Grand total

en: HTML content
nl_BE: HTML-inhoud

en: Hidden Input
nl_BE: Verborgen tekstveld

en: Hide Product Price?
nl_BE: Product prijs opnemen?

en: Hide the Apply/Cancel button.
nl_BE: De knop toepassen/annuleren verbergen.

en: Horizontal Layout
nl_BE: Horizontale indeling

en: How many options can be checked by user e.g: 2. Leave blank for default.
nl_BE: Hoeveel opties kunnen worden gecontroleerd door de gebruiker bijvoorbeeld: 2. laat leeg voor standaard.

en: How many options can be checked by user e.g: 3. Leave blank for default.
nl_BE: Hoeveel opties kunnen worden gecontroleerd door de gebruiker bijvoorbeeld: 3. laat leeg voor standaard.

en: If you don't know your API key, please login into your: <a target="_blank" href="http://wordpresspoets.com/member-area">Member area</a>
nl_BE: Als u niet weet wat uw API-sleutel, u inloggen in uw: < a target = _blank href = http://wordpresspoets.com/member-area > member area </a>

en: If you want to apply this meta against categories, type here each category SLUG per line. For All type: All. Leave blank for default.
nl_BE: Als u deze meta wilt toepassen op categorieën, typt u hier elke categorie slug per regel. Voor alle type: all. Leeg laten voor standaard

en: Image Cropper
nl_BE: Afbeelding bijsnijden

en: Image size
nl_BE: Afbeeldingsgrootte

en: Image types
nl_BE: Soorten afbeeldingen

en: Image types allowed seperated by comma, e.g: jpg,png
nl_BE: Beeldtypes toegestaan gescheiden door komma, bijvoorbeeld: jpg, PNG

en: Images
nl_BE: Afbeeldingen

en: Images not selected
nl_BE: Afbeeldingen niet geselecteerd

en: Images selection
nl_BE: Afbeeldingen selectie

en: Input Masking
nl_BE: Invoermasker

en: Insert an additional class(es) (separateb by comma) for more personalization.
nl_BE: Voeg een extra klasse (s) (separateb door komma) voor meer personalisatie.

en: Insert the error message for validation.
nl_BE: Plaats de foutmelding voor validatie.

en: It will as section heading wrapped in h2
nl_BE: Het zal als rubriek rubriek verpakt in H2

en: It will be shown as field label
nl_BE: Het wordt weergegeven als veldlabel

en: It will calculate price against per unit and show along total
nl_BE: Het zal berekenen prijs per eenheid en tonen langs de totale

en: It will display Range slider for quantity under matrix
nl_BE: Het zal waaier schuif voor hoeveelheid onder matrijs tonen

en: It will display color palettes as circle
nl_BE: Het zal kleurenpaletten als cirkel tonen

en: It will pull content from post. e.g: 22
nl_BE: Het zal trekken inhoud van post. bijvoorbeeld: 22

en: It will show current local time.
nl_BE: Het zal tonen huidige lokale tijd.

en: Just for info e.g: Select your option.
nl_BE: Enkel voor info b.v.: Selecteer uw optie.

en: Label Settings
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Label will show in cart
nl_BE: Label wordt weergegeven in winkelwagen

en: Left blank for default
nl_BE: Leeg gelaten voor standaard

en: Left blank for default.
nl_BE: Leeg gelaten voor standaard.

en: Max Date
nl_BE: Max datum

en: Max. Checked option(s)
nl_BE: Max. Geselecteerde optie (s)

en: Max. Length
nl_BE: Max. Lengte

en: Max. Qty
nl_BE: Max. Veld

en: Max. characters allowed, leave blank for default
nl_BE: Max. toegestane tekens, leeg laten voor standaard

en: Max. values
nl_BE: Max. Waarden

en: Max. values allowed, leave blank for default
nl_BE: Max. toegestane waarden, leeg laten voor standaard

en: Meta ID
nl_BE: Meta ID.

en: Meta deleted successfully
nl_BE: Meta met succes verwijderd

en: Meta group name
nl_BE: Groepsnaam

en: Min Date
nl_BE: Min. datum

en: Min. Checked option(s)
nl_BE: Min. gecontroleerde optie (s)

en: Min. Length
nl_BE: Min. lengte

en: Min. Qty
nl_BE: Min. qty

en: Min. characters allowed, leave blank for default
nl_BE: Min. toegestane tekens, leeg laten voor standaard

en: Min. values
nl_BE: Min. waarden

en: Min. values allowed, leave blank for default
nl_BE: Min. toegestane waarden, leeg laten voor standaard

en: Multiple selection?
nl_BE: Meervoudige selectie?

en: Name
nl_BE: Naam

en: No Meta Found
nl_BE: Geen meta gevonden

en: No Order Found
nl_BE: Geen order gevonden

en: No Product Found
nl_BE: Geen product gevonden

en: No changes found.
nl_BE: Geen wijzigingen gevonden.

en: No fields to delete
nl_BE: Geen velden om te verwijderen

en: No fields to save
nl_BE: Geen velden op te slaan

en: No meta found to save
nl_BE: Geen meta gevonden op te slaan

en: None
nl_BE: Geen

en: Number Input
nl_BE: Nummer invoer

en: Open Style
nl_BE: Open stijl

en: Option Total
nl_BE: Optie totaal

en: Options
nl_BE: Opties

en: Options Total:
nl_BE: Totaal opties:

en: PPOM (Personalized Product Meta Manager) plugin allow WooCommerce Store Admin to create unlimited input fields and files to attach with Product Pages.
nl_BE: PPOM (gepersonaliseerde product meta Manager) plugin staat WooCommerce winkel admin toe om onbeperkte inputgebieden en dossiers te creëren om met product pagina te bevestigen

en: PPOM API Secret Key
nl_BE: PPOM API geheime sleutel

en: PPOM Fields
nl_BE: PPOM velden

en: Palettes colors
nl_BE: Paletten kleuren

en: Palettes mode
nl_BE: Paletten modus

en: Palettes width
nl_BE: Breedte van paletten

en: Please provide data name property for %s
nl_BE: Geef de eigenschap gegevens naam op voor %s

en: Pre-defined value for text input
nl_BE: Vooraf gedefinieerde waarde voor tekstinvoer

en: Price Matrix
nl_BE: Prijs matrix

en: Price matrix
nl_BE: Prijsmatrix

en: Price/Quantity
nl_BE: Prijs/hoeveelheid

en: Product Meta Basic Settings
nl_BE: Basisinstellingen voor product meta

en: Product Price
nl_BE: Product prijs

en: Product Quantity
nl_BE: Product hoeveelheid

en: Product Total:
nl_BE: Product totaal:

en: Products
nl_BE: Producten

en: Provide API key below:
nl_BE: Verstrek API sleutel hieronder:

en: Quantity
nl_BE: Hoeveelheid

en: Quantity Step
nl_BE: Hoeveelheid stap

en: Quantity step e.g: 3
nl_BE: De stap van de hoeveelheid b.v.: 3

en: REQUIRED: The identification name of this field, that you can insert into body email configuration. Note:Use only lowercase characters and underscores.
nl_BE: Vereist: de identificatienaam van dit veld, die u invoegen in het lichaam e-mail configuratie. Opmerking: gebruik alleen kleine letters en underscores.

en: Radio Input
nl_BE: Radioknop

en: Regions
nl_BE: Regio 's

en: Remove
nl_BE: Verwijder

en: Remove Meta
nl_BE: Verwijder meta

en: Required
nl_BE: Verplicht

en: Rich Editor
nl_BE: Rich editor

en: Roles
nl_BE: Rijen

en: Rule
nl_BE: Regel

en: Save Changing
nl_BE: Bewaar wijzigingen

en: Secret key is not valid
nl_BE: Geheime sleutel is ongeldig

en: Select Audio/Video
nl_BE: Selecteer audio/video

en: Select Input
nl_BE: Selecteer invoer

en: Select Mode
nl_BE: Selecteer mode

en: Select Option
nl_BE: Kies optie

en: Select PPOM Meta
nl_BE: Selecteer PPOM meta

en: Select audio or video from media library
nl_BE: Audio of video selecteren in de mediabibliotheek

en: Select files
nl_BE: Selecteer bestanden:

en: Select images
nl_BE: Selecteer afbeeldingen

en: Select images from media library
nl_BE: Afbeeldingen selecteren uit mediabibliotheek

en: Select this if it must be required.
nl_BE: Selecteer deze optie als het moet worden verplicht.

en: Select/Upload Image
nl_BE: Afbeelding selecteren/uploaden

en: Selected color
nl_BE: Geselecteerde kleur

en: Selected image
nl_BE: Geselecteerde afbeelding

en: Selected option
nl_BE: Geselecteerde optie

en: Set default value
nl_BE: Standaard waarde

en: Show Dropdown
nl_BE: Dropdown weergeven

en: Show Each Option's Price
nl_BE: Toon de prijs van elke optie

en: Show Local Time
nl_BE: Lokale tijd weergeven

en: Show Only Option's Total
nl_BE: Totaal van enige optie weergeven

en: Show Timepicker
nl_BE: Toon Timepicker

en: Show Timepicker 24 Hours
nl_BE: Toon Timepicker 24 uur

en: Show Timepicker Seconds
nl_BE: Timepicker seconden weergeven

en: Show Timepicker.
nl_BE: Toon Timepicker.

en: Show Timezone
nl_BE: Tijdzone weergeven

en: Show Week Numbers
nl_BE: Toon weeknummers?

en: Show Zoomer
nl_BE: Zoomer weergeven

en: Show as Circle
nl_BE: Als cirkel weergeven

en: Show big image on hover
nl_BE: Toon grote afbeelding op hover

en: Show on load
nl_BE: Weergeven op belasting

en: Show palettes
nl_BE: Paletten weergeven

en: Show price per unit?
nl_BE: Prijs per eenheid weergeven?

en: Size:
nl_BE: Grootte:

en: Small description, it will be diplay near name title.
nl_BE: Kleine beschrijving, zal het diplay in de buurt van naam titel.

en: Sorry, maximum quantity is %d.
nl_BE: De maximumhoeveelheid is% d.

en: Start Date
nl_BE: Startdatum

en: Steps
nl_BE: Stappen

en: Text Input
nl_BE: Tekst invoer

en: Textarea Input
nl_BE: Input TextArea

en: This will be added into cart
nl_BE: Dit zal worden toegevoegd in de winkelwagen

en: Tick if need to show a group of common colors beneath the square
nl_BE: Vink als nodig om een groep van gemeenschappelijke kleuren tonen onder het plein

en: Tick it to turn conditional logic to work below
nl_BE: Vink het aan om voorwaardelijke logica om te zetten hieronder werken

en: Tick it to turn on old boxes view for images
nl_BE: Vink het aan te zetten oude dozen te bekijken voorbeelden

en: Timezone Input
nl_BE: Tijdzone-ingang

en: Title
nl_BE: Titel

en: Total
nl_BE: Totaal

en: Total Discount
nl_BE: Totaalkorting

en: Total will be calculated in the cart
nl_BE: Totaal zal worden calcuated in de winkelwagen

en: Type button label e.g: Select Photos
nl_BE: Type knoplabel bv: Foto's selecteren

en: Type class for both (select, upload) buttons
nl_BE: Type klasse voor beide (SELECT, upload) knoppen

en: Type color code with price (optionally). To write label, use #colorcode - White
nl_BE: Type kleurcode met prijs (optioneel). Als u label wilt schrijven, gebruikt u #colorcode-wit

en: Type description, it will be display under section heading.
nl_BE: Type beschrijving, zal het worden Diplay onder rubriek rubriek.

en: Type field width in % e.g: 50%
nl_BE: Type veldbreedte in% bijv.: 50%

en: Type number of files allowed per upload by user, e.g: 3
nl_BE: Type aantal toegestane bestanden per upload door gebruiker, bijvoorbeeld: 3

en: Type option name (given above) if you want already selected.
nl_BE: Type optienaam (hierboven gegeven) als je wilt al geselecteerd.

en: Type option with price (optionally)
nl_BE: Type optie met prijs (optioneel)

en: Type size with units in kb|mb per file uploaded by user, e.g: 3mb
nl_BE: Type grootte met eenheden in KB | MB per bestand geüpload door gebruiker, bijvoorbeeld: MB

en: Variation Quantity
nl_BE: Variatie hoeveelheid

en: Viewport type
nl_BE: Type viewport

en: Width
nl_BE: Breedte

en: Year Range
nl_BE: Jaar bereik

en: Yes
nl_BE: Ja

en: You can create different meta groups for different products.
nl_BE: Maak verschillende meta groepen voor verschillende producten

en: audios not selected
nl_BE: audio niet geselecteerd

en: color boxes
nl_BE: kleurvakken

en: default is 50, e.g: 100
nl_BE: Standaard is 50, bijvoorbeeld: 100

en: default is 50, e.g: 75
nl_BE: Standaard is 50, bijvoorbeeld: 75

en: e.g MM-DD-YYYY, DD-MMM-YYYY
nl_BE: bijv. mm-dd-jjjj, dd-mmm-jjjj

en: e.g: 2017-02-25
nl_BE: bijvoorbeeld: 2017-02-25

en: e.g: 2017-09-15
nl_BE: bijvoorbeeld: 2017-09-15

en: e.g: 30
nl_BE: bijvoorbeeld: 30

en: e.g: 500
nl_BE: bijvoorbeeld: 500

en: jQuery datePicker
nl_BE: Gebruik jQuery datepicker

en: nm_action_%d
nl_BE: nm_action_% d

en: only if
nl_BE: alleen als

en: option
nl_BE: Optie

en: price (if any)
nl_BE: prijs (indien van toepassing)

en: regular checkbox input
nl_BE: regelmatige checkbox input

en: regular date input
nl_BE: regelmatige datuminvoer

en: regular email input
nl_BE: regelmatige e-mail input

en: regular file input
nl_BE: regelmatige bestandsinvoer

en: regular hidden input
nl_BE: regelmatige verborgen invoer

en: regular number input
nl_BE: regelmatige nummer invoer

en: regular radio input
nl_BE: regelmatige radio-ingang

en: regular select input
nl_BE: regelmatige invoer selecteren

en: regular select-box input
nl_BE: regelmatige select-box input

en: regular text input
nl_BE: regelmatige tekstinvoer

en: regular textarea input
nl_BE: regelmatige textarea input

en: specified legal number intervals
nl_BE: opgegeven wettelijke nummer intervallen

en: unit
nl_BE: eenheid

en: you can pre-set the value of this hidden input.
nl_BE: u de waarde van deze verborgen invoer vooraf instellen.
